  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H45-W48
  • Zoro # G513738121
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H45-W48
Width
48 in
Height
45 in
Frame Thickness
1.25 in