  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H50-W48
  • Zoro # G913742575
/ea
See details
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H50-W48
Width
48 in
Height
50 in
Frame Thickness
1.25 in