  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H56-W48
  • Zoro # G213505085
/ea
See details
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H56-W48
Width
48 in
Height
56 in
Mesh Size
48 in x 56 in
Frame Thickness
0.3125 in