  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H60-W48
  • Zoro # G313593685
/ea
See details
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H60-W48
Width
48 in
Height
60 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 60 in