  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H61-W48
  • Zoro # G413597316
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H61-W48
Width
48 in
Height
61 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 61 in