  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H62-W48
  • Zoro # G313583761
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H62-W48
Width
48 in
Height
62 in
Mesh Size
48 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in