  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H65-W48
  • Zoro # G213610352
/ea
Key Features
Width
48 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H65-W48
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48 in
Height
65 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 65 in