  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H68-W48
  • Zoro # G513593423
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H68-W48
Width
48 in
Height
68 in
Mesh Size
48 in x 68 in
Frame Thickness
0.3125 in