  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H71-W48
  • Zoro # G313603797
/ea
See details
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H71-W48
Width
48 in
Height
71 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 71 in