  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H72-W48
  • Zoro # G213749304
/ea
See details
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H72-W48
Width
48 in
Height
72 in
Frame Thickness
1.25 in