  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H73-W48
  • Zoro # G313599601
/ea
Key Features
Width
48 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H73-W48
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48 in
Height
73 in
Mesh Size
48 in x 73 in
Frame Thickness
0.3125 in