  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H10-W49
  • Zoro # G813606304
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
49 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H10-W49
Width
49 in
Height
10 in
Mesh Size
49 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in