  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H19-W49
  • Zoro # G313578262
/ea
Key Features
Width
49 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H19-W49
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
49 in
Height
19 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
49 in x 19 in