  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H21-W49
  • Zoro # G613738410
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H21-W49
Width
49 in
Height
21 in
Frame Thickness
1.25 in