  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H26-W49
  • Zoro # G113505642
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H26-W49
Width
49 in
Height
26 in
Mesh Size
49 in x 26 in
Frame Thickness
0.3125 in