  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H27-W49
  • Zoro # G313623290
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
49 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H27-W49
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
49 in
Height
27 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
49 in x 27 in