  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H29-W49
  • Zoro # G113584098
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H29-W49
Width
49 in
Height
29 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
49 in x 29 in