  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H45-W49
  • Zoro # G713503864
/ea
See details
Key Features
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H45-W49
Width
49 in
Height
45 in
Mesh Size
49 in x 45 in
Frame Thickness
0.3125 in