  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H46-W49
  • Zoro # G113592031
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H46-W49
Width
49 in
Height
46 in
Mesh Size
49 in x 46 in
Frame Thickness
0.3125 in