  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H46-W49
  • Zoro # G013738218
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H46-W49
Width
49 in
Height
46 in
Frame Thickness
1.25 in