  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H48-W49
  • Zoro # G713740719
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H48-W49
Width
49 in
Height
48 in
Frame Thickness
1.25 in