  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H51-W49
  • Zoro # G313585727
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H51-W49
Width
49 in
Height
51 in
Mesh Size
49 in x 51 in
Frame Thickness
0.3125 in