  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H52-W49
  • Zoro # G413598702
/ea
See details
Key Features
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H52-W49
Width
49 in
Height
52 in
Mesh Size
49 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in