  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H66-W49
  • Zoro # G813746697
Width
49 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H66-W49
Width
49 in
Height
66 in
Frame Thickness
1.25 in