  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H79-W49
  • Zoro # G913584663
Width
49 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H79-W49
Width
49 in
Height
79 in
Mesh Size
49 in x 79 in
Frame Thickness
0.3125 in