  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H17-W5
  • Zoro # G813576522
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H17-W5
Width
5 in
Height
17 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
5 in x 17 in