  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H26-W5
  • Zoro # G713573621
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H26-W5
Width
5 in
Height
26 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
5 in x 26 in