  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H34-W5
  • Zoro # G713572228
/ea
Key Features
Width
5 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H34-W5
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
5 in
Height
34 in
Mesh Size
5 in x 34 in
Frame Thickness
0.3125 in