  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H49-W5
  • Zoro # G513509226
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H49-W5
Width
5 in
Height
49 in
Mesh Size
5 in x 49 in
Frame Thickness
0.3125 in