  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H68-W5
  • Zoro # G913583475
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H68-W5
Width
5 in
Height
68 in
Mesh Size
5 in x 68 in
Frame Thickness
0.3125 in