  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H72-W5
  • Zoro # G813569104
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H72-W5
Width
5 in
Height
72 in
Mesh Size
5 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in