  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H78-W5
  • Zoro # G913593429
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H78-W5
Width
5 in
Height
78 in
Mesh Size
5 in x 78 in
Frame Thickness
0.3125 in