  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H79-W5
  • Zoro # G513528487
Width
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H79-W5
Width
5 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
5 in x 79 in