  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H32-W6
  • Zoro # G513587972
/ea
Key Features
Width
6 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H32-W6
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
6 in
Height
32 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
6 in x 32 in