  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H76-W6
  • Zoro # G913573315
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H76-W6
Width
6 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
6 in x 76 in