  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H22-W7
  • Zoro # G713570170
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H22-W7
Width
7 in
Height
22 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
7 in x 22 in