  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H30-W7
  • Zoro # G813585685
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H30-W7
Width
7 in
Height
30 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
7 in x 30 in