  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H36-W7
  • Zoro # G913580405
/ea
Key Features
Width
7 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H36-W7
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
7 in
Height
36 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
7 in x 36 in