  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H47-W7
  • Zoro # G913576200
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H47-W7
Width
7 in
Height
47 in
Mesh Size
7 in x 47 in
Frame Thickness
0.3125 in