  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H60-W7
  • Zoro # G713585433
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H60-W7
Width
7 in
Height
60 in
Mesh Size
7 in x 60 in
Frame Thickness
0.3125 in