  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H66-W7
  • Zoro # G613505081
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H66-W7
Width
7 in
Height
66 in
Mesh Size
7 in x 66 in
Frame Thickness
0.3125 in