  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H71-W7
  • Zoro # G913597311
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H71-W7
Width
7 in
Height
71 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
7 in x 71 in