  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H79-W7
  • Zoro # G613576937
/ea
See details
Key Features
Width
7 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H79-W7
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
7 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
7 in x 79 in