  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H39-W8
  • Zoro # G513585091
Width
8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H39-W8
Width
8 in
Height
39 in
Mesh Size
8 in x 39 in
Frame Thickness
0.3125 in