  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H51-W9
  • Zoro # G713511661
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H51-W9
Width
9 in
Height
51 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
9 in x 51 in