  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H53-W9
  • Zoro # G713570729
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H53-W9
Width
9 in
Height
53 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
9 in x 53 in