  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H64-W9
  • Zoro # G913514103
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H64-W9
Width
9 in
Height
64 in
Mesh Size
9 in x 64 in
Frame Thickness
0.3125 in