  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H71-W9
  • Zoro # G113567985
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H71-W9
Width
9 in
Height
71 in
Mesh Size
9 in x 71 in
Frame Thickness
0.3125 in