  • Mfr # SL7-L48-MSFG-L00-H28.313-W33
  • Zoro # G713794941
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
33 in
Mesh Type
Charcoal fiberglass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL7-L48-MSFG-L00-H28.313-W33
Width
33 in
Height
28.313 in
Mesh Size
33 in x 28.313 in
Frame Thickness
0.3125 in