  • Zoro # G7120955
/ea
Key Features
Color
White
Voltage
12V
Housing Material
Polycarbonate
Application
Truck; Trailer Lights
Rating
0.32A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RP4064W
Zoro #
G7120955
UPC #
Country of Origin
China
Details
Item
Round Sealed Back-Up Light,w/3-Prong,4"
Color
White
Voltage
12V
Housing Material
Polycarbonate
Application
Truck; Trailer Lights
Rating
0.32A